Ручка для фрезера 35000 обертів 35w мікромотор 202
520 ₴
468 ₴
- В наявності
- Код: Ручка оборот 35w 9,8
+380 (68) 805-40-89
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка для фрезера 35000 обертів 35w мікромотор 202

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Ручка для фрезера манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Особливості | Змінна ручка |
| Вага | 0.178 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 131.9 мм |
| Вага апарату | 194 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴


