Візок перукарський на 5 поличок візок косметологічний
Візок перукарський на 5 поличок
Висота: 88см
Ширина: 31см
Глибина: 35см
Верхівка: 53×31см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 5 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Особливості | Тримач для фена |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴







