Лампа безтіньова настільна Smart Moon Light металева 8 режимів світла, регулювання яскравості 20W
1 599 ₴
1 439,10 ₴
- В наявності
- Код: HD-M3X (10) 27,5
Лампа безтіньова настільна Smart Moon Light металева 8 режимів світла, регулювання яскравості 20W

Спеціальна безтіньова лампа HD-М3X-pro настільного типу, яка легко кріпиться до столу або іншої поверхні завдяки міцній струбціні. Забезпечує якісне освітлення та не затінює робочу зону. Незамінна для майстрів, що працюють у манікюрній сфері, косметологів та інших б'юті-напрямках. Також дозволяє знімати якісні відеоогляди, ролики чи просто читати.
Плафон у вигляді півмісяця (дуги) з розташованими вздовж світлодіодами - сучасний винахід, який гарантує професійне світло без тіней і відблисків. Перевага - плафон можна повертати у будь-якому напрямку на 360 градусів, вибираючи найбільш зручні напрямки та кут освітлення. Випромінене світло можна регулювати, вибираючи оптимальну яскравість і теплоту.
Лампа працює від електромережі (адаптер у розетку).
Переваги:
- плафон у вигляді півмісяця;
- естетичний дизайн;
- надійна металева конструкція;
- економне електроспоживання;
- комфортне безтіньове освітлення та зменшення втоми очей;
- тримач для телефону з регульованою шириною.
Характеристики:
- Напруга - 110V/240V 50/60Hz;
- Потужність – 20 Вт;
- Люмен – 1800LM;
- 3 режими світла: білий, натуральний, холодний;
- Регулювання температури кольору – 3000/4500/6000K;
- Регулятор яскравості (на шнурі);
- Довжина плафона – 40 см;
- Ширина плафона – 4 см;
- Висота штатива: 20х39х35 см;
- Розмір струбцини: 7.5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Управління | Кнопки |
| Напруга живлення | 12 В |
- Ціна: 1 439,10 ₴








