Стілець майстра без спинки на коліщатках зі шкірозамінника шахів
Стілець майстра без спинки на коліщатках зі шкірозамінника шахів

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 500 мм |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шахматка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴










