Візок перукарня чорна три полиці YRE

Візок перукарський
Розміри перукарського візка +-
висота 75 см
довжина 40 см
ширина 40см
висота 75 см
довжина 40 см
ширина 40см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Мисочка для фарби |
| Полиця-лоток | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴








