Sun UV LED Lamp nail лампа для сушіння нігтів SUN Plus X 80вт 80W
623 ₴
- В наявності
- Код: UV LED SUN X Plus80вт

SUN X Plus Лампа для нігтів LED 80 Вт з дном, що відстібається Потужна сенсорна UV-led-лампа (80 Вт) для професійного використання. Час сушіння гель лаку 10 с Полімеризація гелю 30 с, лампа працює з усіма гелями та гель лаками. ця лампа має і таймер (на 10/30/60 секунд), і дисплей, можна або користуватися кнопками, і знати скільки секунд ще залишилося сушити, або просто дивитися на секундомір, який починає відлік, як тільки спрацьовує сенсор. Також лампа має кнопку ввімкнення/вимкнення.
Характеристика:
марка: UV/LED
модель: SUN X
потужність: 80 Вт
довжина хвилі: 365-405 нм
Тип матеріалів: УФ-Гель/LED Гель/Гель-лаки
Ліміт роботи: 50000 годин.

В Комплекті:
1x Лампа
1x Керівництво
1x Блок Живлення

| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 80 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 42 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 108 мм |
- Ціна: 623 ₴











